-
Content Count
14 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
arts og specimen gutten last won the day on December 6 2020
arts og specimen gutten had the most liked content!
Community Reputation
8 NeutralAbout arts og specimen gutten
-
Rank
Nytt medlem
- Birthday 06/04/2009
Profile Information
-
Kjønn
Mann
-
Bosted
Overalt men helst med fiskeutstyr og litt agn
-
Interesser
JAKT,FISKE OG FRILUFTSLIV
OG ELLERS SITTE I EN GOD STOL OG LAGE TAKLER
Recent Profile Visitors
100 profile views
-
Hvilke kutling
arts og specimen gutten replied to arts og specimen gutten's topic in Artikler & eksterne nyheter
Takk for svar.Jeg visste ikke hvilke art dette var men midt oppi haugen av ivrige kutlinger så jeg en kutlingart Jeg kjente og det var rødflekket kutling. -
Hei, fikk noen kutlinger på stang på Manger i sommer. Men, noe av det vanskeligste jeg syns er og finne ut hvilke kutlingart man har fått. Så derfor gikk jeg inn på FISKERSIDEN og spør om det er noen som ser hvilken art dette er.
-
arts og specimen gutten changed their profile photo
-
Dagen startet med at jeg, faren min og onkelen min dro til Radøy. Når vi var fremme måtte vi ordne med agn og utstyr. Første nedslipp var så enkelt som ved båthavnen. Det tok ikke så lang tid før første fisken var oppe en fin berggylt som onkelen min tok. Etter faren min hadde fått vekk rimet fra ruten til cabincruiseren reiste vi ut på skreiskallen Bilde: Utpå skreiskallen er det noen få plasser der en kan få stor og mye fisk.Men vi var litt uheldige og traff tangområdet.Det ressulterte i to mistet tackler.Så derfor reiste vi ut på revet like ved fedje.Der ble det napp! Fø
-
Jeg kan ta nr 5
-
Hei alle sammen Jeg lurer om dere vet/har tips om noen kystmeiteplasser rundt manger på Radøy?Arter jeg ønsker å få er flyndre og hyse.